loder_img.png

Een moment geduld aub,
wij zijn uw verzoek aan het verwerken....

Contact opnemen

Vestiging Nieuwstadt

Contact | Vestiging Nieuwstadt

Heeft u vragen omtrent uw auto, het onderhoud, of de aanschaf van een nieuwe of gebruikte auto? U kunt ons te allen tijde contacteren via de onderstaande gegevens. Hensgens staat voor u klaar.

Werkplaats

Maandag 08.00 - 16.30u
Dinsdag 08.00 - 16.30u
Woendag 08.00 - 16.30u
Donderdag 08.00 - 16.30u
Vrijdag 08.00 - 16.30u
Zaterdag Gesloten
Zondag Gesloten
 

Verkoop

Maandag 10.00 - 18.00u
Dinsdag 10.00 - 18.00u
Woendag 10.00 - 18.00u
Donderdag 10.00 - 18.00u
Vrijdag 10.00 - 18.00u
Zaterdag 10.00 - 17.00u
Zondag Gesloten
 

Magazijn

Maandag 08.00 - 16.30u
Dinsdag Gesloten
Woendag Gesloten
Donderdag 08.00 - 12.30u
Vrijdag Gesloten
Zaterdag Gesloten
Zondag Gesloten

Medewerkers

Karl Hensgens

Directie

046-4853055
k.hensgens@hensgens.nl

Carlo Hensgens

Inkoop & Marketing

046-4853055
c.hensgens@hensgens.nl

Marian van der Vorst

Finance Controller

m.vandervorst@hensgens.nl

Dennis Nas

Finance Manager

046-4853055
dennis.nas@hensgens.nl

Ruben Habets

Verkoop & Marketing

046-4853055
r.habets@hensgens.nl

Tom Cohnen

Junior Verkoopadviseur

0464853055
t.cohnen@hensgens.nl

Patrick Hindriks

Aftersales Manager

046-4853055
p.hindriks@hensgens.nl

Jack Majolee

Aftersales & Magazijn

046-4853055
receptie.nieuwstadt@hensgens.nl

Hubert Veders

Werkplaats

receptie.nieuwstadt@hensgens.nl

Jordy Sanchez

Werkplaats

receptie.nieuwstadt@hensgens.nl

Math Meuwissen

Werkplaats

receptie.nieuwstadt@hensgens.nl

Jens Hodzelmans

Werkplaats

receptie.nieuwstadt@hensgens.nl

Beppie Golsteijn-Sevenich

Interieurverzorgster

receptie.nieuwstadt@hensgens.nl

Contactformulier Hensgens